Piotr & Paweł

spożywcze

powrót
Piotr & Paweł

al. Powstańców Wielkopolskich 162, box 100
64-920 Piła
tel. +48 67 210 61 139
tel. +48 67 210 61 41
www: www.piotripawel.pl
 
Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów, która na Polskim rynku jest obecna już od 25 lat.Supermarkety Piotr i Paweł są obecne w 69 polskich miastach, a cała sieć liczy obecnie 120 sklepów. Swoją działalność firma opiera o motto właścicieli sieci "tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować".
Piotr iPaweł to w dużej mierze profesjonalna i miła obsługa oraz odpowiedni wystrój i oświetlenie starannie zaplanowanego sklepu. W sklepach Piotra iPawła, Klienci czują się najważniejsi. Tutaj zawsze mogą być pewni znakomitego wyboru najwyższej jakości produktów takich jak świeże owoce iwarzywa, szerokiej gamy mięs, wędlin, serów, ryb, pysznych słodyczy, kaw, napojów, piw w bardzo atrakcyjnych cenach.
Ponadto Klienci mają do wyboru produkty z oferty własnej. Do tej pory wprowadzono już ponad 750 produktów z linii marki Piotr i Paweł w charakterystycznych brązowych opakowaniach pozycjonujących się jakościowo do lidera rynkowego danej kategorii. Ponadto są kilkanaście procent tańsze. Produkty Piotr i Paweł cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów i są bardzo chętnie przez nich kupowana każdego dnia.

Promocje

W tym dziale znajdziesz aktualne informacje
o promocjach sklepów Galerii IBI

Godziny otwarcia

Sprawdź godziny otwarcia sklepów

Plan galerii

Sklepy w Galerii IBI