MILANO- Fashion shoes

obuwie

powrót
MILANO- Fashion shoes

al. Powstańców Wielkopolskich 162, box 4
64-920 Piła
tel. 606 451 421
e-mail: kamelpila@poczta.onet.pl
 

MILANO - to firma zajmująca się sprzedażą obuwia najlepszych firm obuwniczych dostępnych w Polsce, które z pewnością są rozpoznawalne w kręgach biznesowych jak i towarzyskich.
Zachodnie marki takie jak włoski MANAS, IGI&CO, Bruno Premi, Pam Project czy hiszpańska UNISA , MEL BY MELISSA, PEPE CASTELL, FRIDA dają pełne odbicie aktualnych trendów w branży obuwniczej.

MILANO oferuję unikatową ofertę obuwia konkurencyjnych firm włoskich, hiszpańskich i polskich w jednym miejscu, dając naszym Klientom szeroki wybór w możliwości nabycia produktu który najbardziej przypadł im do gustu.

Polscy producenci obuwia damskiego MARIO BOLUCCI, 7MIL, WOLSKI, SEMPRE czy SCA’VIOLA to popis wirtuozerii wspaniałych parametrów jakościowych, kolosalnej wygody w użytkowaniu obuwia jak i gwarancji najnowszych trendów.

MILANO to najlepsza z najlepszych ofert firm polskich: DOMENO, CONHPOL. produkujących obuwie męskie. Korona najlepszych modeli aktualizowanych na bieżąco. Dla panów +40 mamy fantastyczną ofertę obuwia marki ESCOTT gwarantującą fenomenalny komfort użytkowania jak i jakość wykonania. Wnaszej ofercie znajduje się również obuwie w promocyjnych cenach takich firm jak VENEZIA i GINO ROSSI.

Nie jest tajemnicą, że elegancka kobieta błyskawicznie oceni mężczyznę po jego obuwiu. W przypadku płci męskiej działa to jeszcze szybciej i jest to dla nas motorem do utrzymania wysokiego poziomu oferty handlowej spełniającej wysokie wymagania osób ceniących styl, gust i szanujących swoje zdrowie.
Wymagania te możecie szanowni Państwo spełnić u nas w MILANO delektując się niepowtarzalnym produktem wysokiej jakości za rozsądną kwotę.
Jesteśmy przeciwnikami tanich sieciowych produktów obuwio-podobnych głównie z uwagi na parametry zdrowotne.
Każdy z nas chce być ważnym i docenianym w kręgach w których przebywa, pracuje czy się bawi, a przyczynić się znacząco do tego może dobre obuwie z naszej oferty.

MILANO fashion shoes – zaprasza!

Nowa kolekcja Gino Rossi
Kolekcja objęta jest 10% rabatem w asortymencie obuwia męskiego, damskiego i galanterii
Pozostałe modele obuwia Gino Rossi z rabatami do 50%. Zapraszamy...

Promocje

W tym dziale znajdziesz aktualne informacje
o promocjach sklepów Galerii IBI

Godziny otwarcia

Sprawdź godziny otwarcia sklepów

Plan galerii

Sklepy w Galerii IBI